مستربچ سفید


همانطور که میدانید مستربچ یک افزودنی رنگی می باشد. مستربچ سفید متشکل از دو رنگدانه کربنات کلسیم و تیتان می باشد و در بستر پلیمری ترکیب می شود. مستربچ سفید معمولا بر پایه پلی اتیلن یا PE می باشد. جهت رسیدن به محصولی با پوشش دهی بهتر و رنگ سفید جذاب تر می توانید از مستربچ های با در صد تیتان بالاتر استفاده کنید. در یک پوشش دهی ثابت و مشخص، با بالا رفتن درصد تیتان مستربچ، میزان استفاده از مستربچ سفید کاهش می یابد. درصد مورد استفاده مستربچ سفید در محصول نهایی به عوامل ذیل مربوط می باشد:

 • درصد و کیفیت کربنات کلسیم مستربچ سفید
 • درصد و کیفیت تیتان مستربچ سفید
 • ضخامت طعه و یا فیلم تولیدی
 • میزان پوشش دهی موردنظر شما

  مقیاس مصرف مستربچ سفید در حدود 0.5 تا 2 درصد بسته به شرایط ذکر شده دارد. در بعضی از محصولات نیاز است که تائیدیه بهداشت داشته باشد که باید برای این محصولات از مستربچهای دارای FDA استفاده نمود.


  کاربردهای مستربچ سفید

  بهترین کاربرد مستربچ سفید در تولید ظروف یکبارمصرف و نایلون،کامپاندینگ ،صنایع لوله و اتصالات PP و PE، تزریقات قطعات پلاستیکی و دیگر قطعات پلیمری می باشد.  نکات فنی مستربچ سفید

  این نوع مستربچ در انواع و کیفیت های متفاوت بر اساس نیاز مشتری تولید میشود. مستربچ سفید گرید های مختلفی دارد که با درصد های متفاوت تیتانیوم (25 الی 60 درصد) سبب تنوع در تولید این نوع محصول بر اساس نیاز مشتری شده است. از این محصول میتوان جهت تولید فیلم های پلی اتیلنی ، لوله های چند لایه ، کیسه و نخ های پلاستیکی ،سفره های بکبار مصرف و ... استفاده نمود.